€diRne MoDiFiy€ TaKımı...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

€diRne MoDiFiy€ TaKımı...

EDR Team,Tuning,Modifiye,Chip tuning,Tuning car,Arabalar,Tuning,Modifiye Otolar,Türk Modifiye

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Yarım Saat Verdim Bir Saat Aldım...!!!

2 posters
YazarMesaj
BroDWaY

Erkek Mesaj Sayısı : 10

Yarım Saat Verdim Bir Saat Aldım...!!! Empty
MesajKonu: Yarım Saat Verdim Bir Saat Aldım...!!!   Yarım Saat Verdim Bir Saat Aldım...!!! Icon_minitime20.07.07 14:01

kadin gunlerdir kocasindan cok pahali bir saat istemektedir. kocasi da yeteri kadar paralari olmadigini soyleyip sallamaktadir hatunu.

birgun adam isten gelir ve karisinin kolundaki pahali saati gorur. "nasil aldin bunu?" diye sorar.

kadin, "cok basit oldu kocacagim. yarim saat verdim bir saat aldim" der..
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 89

MesajKonu: Geri: Yarım Saat Verdim Bir Saat Aldım...!!!   Yarım Saat Verdim Bir Saat Aldım...!!! Icon_minitime20.07.07 14:53

güsel güselde sansürlere girmeyelim fasla Very Happy Very Happy Very Happy paylaşım için saoll
https://edrteam.yetkin-forum.com
BroDWaY

Erkek Mesaj Sayısı : 10

MesajKonu: Geri: Yarım Saat Verdim Bir Saat Aldım...!!!   Yarım Saat Verdim Bir Saat Aldım...!!! Icon_minitime20.07.07 17:00

Alıntı :
güsel güselde sansürlere girmeyelim fasla Very Happy Very Happy Very Happy paylaşım için saoll

Ne demek Her Zaman..

Yarım Saat Verdim Bir Saat Aldım...!!!
1 sayfadaki 1 sayfası