€diRne MoDiFiy€ TaKımı...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

€diRne MoDiFiy€ TaKımı...

EDR Team,Tuning,Modifiye,Chip tuning,Tuning car,Arabalar,Tuning,Modifiye Otolar,Türk Modifiye

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İStanbul Attack - İTOMAMATANBİYEN

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 89

İStanbul Attack - İTOMAMATANBİYEN Empty
MesajKonu: İStanbul Attack - İTOMAMATANBİYEN   İStanbul Attack - İTOMAMATANBİYEN Icon_minitime08.07.07 6:15

NAKARAT-
İtomamatanbiyen yow ( altı tekrar)
KASIRGA
Üzerinden geçmediğim duvar kalmadı,çelimsiz hisler duvarda tangalı.Hergece yatakta başka çambalı.Evin duvarı en az dört kat olmalı.Ağır boydan,kibar soytarı.Ağı herhalde gülücük olmalı.İstanbul Attack sonuna el koymalı.Aziz vatandaşlarım menü sebze çorbalı.Sesiz sesiz bindiğin dalı kesss!Ters ters yürüyerek sürünücesss!Dans ederek sorunlarını,yatakta üç saat sevişicez.

NAKARAT

FUCHS
Beni tahrik et,at kır yere.Meğimi verdik eğime ters düşe.Beni tahrik et baybe!İstanbul önünde buluştuk peş peşe.Oktan çıkmış yay gibiyim ha hımmm!Yollar trafikmidir şöyle baktım.Havaya gelsene...Bu yöne saptık,Ataköye gidiyomuş gibi yaptık.Ellerini çıkar bu yöne şaklat!Paranı aldın artık beni rahatlat.Bu tempoya b47 iyi gelir.Tempo - yeter! şşşşt! sokorro!!!

TİMUR
Ih! ıh! ıh! diye versene. Cız!cız!cız! diye sönsene. Pır! pır! pır! diye gitsene.Gözümü kapadım hadi yine gelsene.Sanada vurdum aah "ıyagmad" sonuna kadar kökledim "ıyaglad".Al denize gir.Şimdi baksana.hadi kızım elini kaldırıp çalkala.Pom-pom-pom hadi pompala,blow-blow-blow hadi blowlama na gerek kalmadı camı da açsana,banada baksana.

NAKARAT

RAMİZ
Yüz promil parfüm içtik,gözümüz kaydı bokaaa! Yuttu zoka,donumu yama.Yüzüme bakma kazma.Yüzüne çalışan eldivene tükürme canını yakabilir,yolabilir saçını saçını başını,yarabilir küçücük kafanır rapim.Ama sanma tekim.Hurda beyini ekin ekin ve de biçin.Yedin mi tekmemi beğendin mi?Ti rapim,bu yana bakın emmi.Fondipte kan emer,Ramiz düşmanı tepeler.Dandik raplere pandik at.Handikap bize uymaz,yere yat.Patlak tekere üflesen şişermi bir düşün.Çişi tutmak maharet ama değişir yürüyüşün.Gülüşün güzel ama dişinin arası maydanoz.Sövüşün bulur cevap:denize sıçana yakamoz.

NAKARAT
https://edrteam.yetkin-forum.com

İStanbul Attack - İTOMAMATANBİYEN
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-