€diRne MoDiFiy€ TaKımı...
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

€diRne MoDiFiy€ TaKımı...

EDR Team,Tuning,Modifiye,Chip tuning,Tuning car,Arabalar,Tuning,Modifiye Otolar,Türk Modifiye

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

İstanbul Attack - ELLERİ ÇAK

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin

Erkek Mesaj Sayısı : 89

İstanbul Attack - ELLERİ ÇAK Empty
MesajKonu: İstanbul Attack - ELLERİ ÇAK   İstanbul Attack - ELLERİ ÇAK Icon_minitime08.07.07 6:16

NAKARAT-
Elleri çak yow elleri çak yow(4 tekrar)

TİMUR
Ne güzel çakıyorsun ah bebek ve yanındakini dürtüp hadi sen de
rap de.Gucci-Ferre giy ve bekle.Bu raple alıcam seni "verse"sü dinle
lan.Baban geldi aklıma ama yine de benim dedklerimi kafasına çaksana.
Öyle çak ki ellerin patlasın.Bizi çekemeyen düşmanlar çatlasın.Vur ki
patlasın,çalda oynasın,herkes atlasın ve de zıplasın.Kafayı sallaki herkes
sallasın.Elleri çak ki hekes çaksın ıhh!

NAKARAT

RAMİZ
Uçkuru bağla,eli çak sende salla.Düşmanı alla pulla karşımıza yolla.
Pat! yüzüne vurdum.Mat!kalemi kırdım yat.Eline verdim şak!Canı mı acıdı?
Kırbacım efe tepeler hıı?! Nerdeler?Derslik rape Ramiz perde çeker.Enser söken dilim sanmayın kanser.Anzer balı yuttum misali cenem.Keser sapı gibi tokmak var hadi gel ıhh!Rezil olup korkmak var hadi çel ıhh!Sonra solla,hadi bir dene.Diss mi?Yolla,kafamı yeme...

NAKARAT

KASIRGA
Ritmi dinle dikkat,bizimle hisset.Kopmaya hazırsan durma danset.24 saat
sınırsız hizmet.Gerisi kader,gerisi kısmet.Elleri çak ki gücümüz artsın.Kalbinden beynine adrenalin çarpsın.Sahipsiz kalma,sınırı zorla.Şimdi birlikteyiz 34 bomba.Noktayı koyduk,stili bulduk,tarzları yaratıp sofrayı sunduk.Görünen köyün kılavuzunu kovduk.Kasırga burda rapleri sunduk.

NAKARAT

FUCHS
Elleri çaktık,rapimle kop yo!İstanbul Attack tarzda bu yöne sap yo!
Hallere baktık,rapleri çaktık.Hayatları ortaya koyup tam gaz yo!Yapma naz,bu rapte tarz.Elimde mikrofon,haydi abbas.Kalemim şaşmaz,gözlerim akmaz,mikrofonum tutuşur dilimse yanmaz.Baraja rap yo! Adımı söyle,düdüğe asıl da weaklere stop de.Stop-stop-stop!Benimle kop yo!Elleri çakki,bu yöne sap yo! Doğru raple kalplere akar.Mikrofonun gücüyle susuturur bakar.İşte tarz yo! İşte gaz yo! İstanbul Attack tarzda elleri çak yo!

NAKARAT
https://edrteam.yetkin-forum.com

İstanbul Attack - ELLERİ ÇAK
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-